انگار حضرت روح الله اینها را برای شما گفته است …و چقدر کامل است لقب ” عالم مجاهد”و چقدر ناقص عالمی که اهل مجاهدت نباشد….

” آفرین بر شهداى حوزه و روحانیت که در هنگامه نبرد رشته تعلقات درس و بحث و مدرسه را بریدند و عقال تمنیات دنیا را از پاى حقیقت علم بر گرفتند و سبک بالان به میهمانى عرشیان رفتند و در مجمع ملکوتیان شعر حضور سروده‏اند.

سلام بر آنان که تا کشف حقیقت تفقه به پیش تاختند و براى قوم و ملت خود منذران صادقى شدند که بند بند حدیث صداقتشان را قطرات خون و قطعات پاره پاره پیکرشان گواهى کرده است و حقا از روحانیت راستین اسلام و تشیع جز این انتظارى نمى‏رود که در دعوت به حق و راه خونین مبارزه مردم خود اولین قربانی‌ها را بدهد. و مهر ختام دفترش شهادت باشد.

شهدا روحانیت منحصر به شهدا مبارز و جنگ در ایران نیستند. یقیناً رقم شهدا گمنام حوزه‌ها و روحانیت که در مسیر نشر معارف و احکام الهى بدست مزدوران و نامردمان غریبانه جان باخته‌اند زیاد است. در هر نهضت و انقلاب الهى و مردمى علماء اسلام اولین کسانى بوده‏اند که بر تارک جبینشان خون و شهادت نقش بسته است. کدام انقلاب مردمى اسلامى را سراغ کنیم که در آن حوزه و روحانیت پیشکسوت شهادت نبوده‌اند و بر بالاى دار نرفته‌اند و اجساد مطهرشان بر سنگ فرش‌های حوادث خونین به شهادت نایستاده است.”

و شما از تبار خمینی هستید .. و ما یقین داریم حکم اعدام از الطاف خفیه خداوندی است برای بیداری امت اسلامی ….

و من چقدر خوشحالم که با شما هم عصرم… از امروز عکس شما را به عکس های بالای میز اتاقم اضافه کرده ام… کنار امام موسی… امام روح الله … شیخ النمر …..

پی نوشت: نمی دانم چرا ولی احساس غریبی در درونم می گوید: خون مجاهد بزرگ النمر شبیه شهادت آقا مصطفی خواهد بود… آغاز موج جدیدی از انقلاب اسلامی …خبری در راه است…