به گزارش پایگاه خبری فضای مجازی ایران فیمنا؛ محمد خوش‌نام، یکی از مالباختگان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: امروز رأس ساعت ۱۲ ظهر ۱۱۰ میلیون تومان از حساب من برداشت شد، وقتی با شعبه بانک تماس گرفتم فهمیدم که این برداشت با نفوذ به‌حساب بانکی اتفاق افتاده است. این فعال اقتصادی با اشاره به اینکه پس از شکایت به پلیس فتا و مسدود کردن حساب بانکی در دادسرای جرائم اینترنتی حضور یافته است، گفت: من فکر می‌کردم این مشکل تنها برای من ایجادشده است اما جمعیت در اینجا لحظه‌به‌لحظه بیشتر می‌شود و معلوم است بسیاری از افراد به همین دلیل سپرده‌هایشان را ازدست‌داده‌اند.

به گفته وی برداشت‌ها که اغلب ۱۱۰ یا ۱۵۰ میلیون تومان بوده است، به‌حساب سه نفر واریزشده و پیگیری‌ها در این زمینه ادامه دارد.
درحالی‌که شعب بانک ملت از ساعت ۱۲ امروز لحظه‌به‌لحظه شلوغ‌تر می‌شد و بسیاری تلاش می‌کردند پرینت حساب خود را دریافت کرده یا حساب خود را مسدود کنند، جمعیت مالباختگان در دادسرای جرائم اینترنتی نیز در حال افزایش است. هنوز اطلاعات دقیقی در خصوص میزان پولی که در این قالب برداشت‌شده است، ارائه نشده و پیگیری‌ها در این زمینه ادامه دارد.
*شایان‌ذکر است، این خبر هنوز از طریق مراجع ذی‌ربط به‌طور رسمی اعلام و تأیید نشده است./گرداب