سامانه ارائه نقشه آن لاین جزیره کیش تحت نرم افزار های شبکه تارنما یکشنبه ۲۵ اسفند رونمایی می شود

به گزارش پایگاه خبری فضای مجازی ایران “فیمنا” به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، از این پس گردشگران در سفر به کیش می توانند نقشه آن لاین این جزیره را در تلفن همراه تحت سیستم اندروید خود داشته باشند و یا از وب سایت این سازمان به نشانی www.kish.ir  و یا از نشانی مستقیم map.kish.ir  آن را مشاهده کنند.

Untitled3232-1

گردشگران در بدو ورود به کیش، می توانند از طریق بلوتوث دستگاه تلفن همراه، نرم افزار نقشه کیش را دریافت کرده و بر روی گوشی خود نصب کنند.

نقشه آن لاین کیش شامل خدمات جستجوی اماکن مهم جزیره مانند مراکز اقامتی، مراکز پذیرایی و مکان های گردشگری و جانمایی و توصیف هریک از این اماکن در روی نقشه و عکس های جذاب از هر مکان می باشد.

همچنین از طریق نقشه آن لاین اخبار و رویدادهای مهمی از جمله جشنواره ها، برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی که در حال انجام در آن مکان ها است به گردشگر اطلاع رسانی می شود.

بنا براین گزارش، این نقشه این امکان را به فعالان اقتصادی و ارائه کنندگان خدمات می دهد تا با تعیین محل دقیق فعالیت خود بر روی نقشه، به تبلیغ خود بپردازند.

مسیر یابی با امکان انتخاب مبدا و مقصد، ثبت اطلاعات مشاغل اصناف،  امکان مشاهده تصاویربه صورت ۳۶۰ درجه و …  از دیگر خدماتی است که در آینده به این سامانه اضافه خواهد شد.