حمام تاریخی جارچی یکی حمام های قدیمی شهر اصفهان از دوران گذشته است که در آن دوران بزرگترین حمام اصفهان بوده است و دارای ۲ حمام مردانه و زنانه بوده است و سال ساخت آن همزمان با میدان امام اصفهان بوده است .
dpsomq0op61dw2t1sxpe
به گزارش پایگاه خبری فضای مجازی ایران “فیمنا” عملیات مرمت حمام سنتی ملک سلطان جارچی باشی متعلق به دوره صفویه جهت کاربری رستوران سنتی و تالار پذیرایی و گردشگری از سال ۱۳۸۲ توسط حاج سید احمد افتخاری با هزینه ای بالغ بر  ۴ میلیارد ۳۵۰ میلیون تومان آغاز شد و در تاریخ ۱۳۹۰/۱۲/۱۸ رسما افتتاح گردید.در حال حاضر این رستوران ظرفیت پذیرایی از ۳۰۰ نفر را به طور همزمان داراست. احداث پارکینگ خودرو و فروشگاه های صنایع دستی و سوغات اصفهان از پروژه های آتی این مجموعه می باشد.
این رستوران برای ارایه خدمات بهتر و آشنایی بیشتر با آن تارنمایی را به آدرس http://www.jarchibashi.com جهت دسترسی عموم به اطلاعات مورد نیاز راه اندازی نموده است .
از مزایای این تارنما می توان به سه زبانه بودن ( فارسی ، عربی و انگلیسی ) نیز اشاره نمود . سایت رستوران سنتی جارچی باشی در جهت آشنایی با این بنا و ساختار فیزیکی رستوران اقدام به راه اندازی بخشی با عنوان تور مجازی نموده است که علاقه مندان می توانند به صورت ۳۶۰ درجه به صورت مجازی از این رستوران دیدن نمایند .
شما می توانید از طریق تلفن ۰۳۱۱۲۲۰۷۴۵۳ و یا سامانه ی رزرو آنلاین جهت پذیرایی از بخش رزرو آنلاین استفاده نمایید . متقاضیان استفاده از این رستوران سنتی می توانند جهت آگاهی از ساعات رزرو و انتخاب میز به سیستم رزرو آنلاین مراجعه نمایند .
آدرس :اصفهان خیابان سپه خیابان حکیم کوچه باغ قلندرها
.