سید ابوالحسن فیروزآبادی چندی پیش رسما در سالن همایش‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور سه وزیر کابینه یازدهم و نهاوندیان -رئیس دفتر رئیس جمهور- به عنوان دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی معارفه شد.

برگزاری چنین مراسم معارفه‌ای با حضور اعضای کابینه یازدهم دولت که در واقع عضوی از بخش حقوقی‌های شورای عالی فضای مجازی هستند، پیشاپیش خبر از رخدادهای قابل توجهی در آینده می‌داد که شاید یک نمونه از این اتفاقات بروز و ظهور یافته است.139309171101339514243803

دبیر جدید شورای عالی فضای مجازی نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۵ را به دلیل سفر وزیر ارتباطات به آمریکا، افتتاح کرد.

در همان حال و هوای نمایشگاه و بازدید وی از سالن‌های تلکام، برخی افراد مشغول کار در مرکز تحقیقات مخابرات از تصمیم جدید فیروزآبادی برای مرکز ملی فضای مجازی می‌گفتند.

گویا دبیر جدید شورای عالی فضای مجازی ساختمانی را در خیابان سعادت‌آباد برای مرکز ملی فضای مجازی در نظر گرفته و خودش نیز در آن مستقر شده است.

در حالیکه به گفته‌ یکی از مسئولان روابط عمومی مرکز ملی فضای مجازی این ساختمان در نظر گرفته شده اما هنوز تصمیمی برای آن گرفته نشده است؛ فیروزآبادی هم علاوه بر استقرار در این ساختمان جدید به ساختمان فعلی مرکز ملی فضای مجازی واقع در خیابان کارگر شمالی هم سرکشی می‌کند./تسنیم