به گزارش پایگاه خبری فضای مجازی ایران فیمنا؛ مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها از ارائه اینترنت رایگان در ۱۰ فرودگاه کشور طی ایام نوروز ۹۶ خبر داد و گفت: امسال فضای ترمینالی در فرودگاه‌ها افزایش‌یافته تا مردم با تسهیلات بهتری از فرودگاه‌ها استفاده کنند.

رحمت‌الله مه‌آبادی در جمع خبرنگاران با اشاره به این‌که امسال سال تحول تاریخی صنعت فرودگاهی ایران بود، اظهار کرد: براساس برآوردهای شرکت فرودگاه‌ها، خودمان را آماده کردیم برای ۳۰ هزار و ۵۰۰ پرواز در ایام نوروز ۹۶  در فرودگاه‌ها پذیرا باشیم. بین ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تا ۴ میلیون مسافر در فرودگاه‌ها تردد می‌کنند.
وی با بیان این‌که در نوروز  ۹۶ در نشست‌وبرخاست‌ها شاهد رشد ۱۵ درصدی و در پذیرش مسافر نیز ۱۷ تا ۱۹ درصد رشد را شاهد خواهیم بود،‌ افزود:‌ زیباسازی، توسعه فضای سبز، توسعه روشنایی معابر ازجمله برنامه‌هایی بوده که امسال در فرودگاه‌های کشور اجراشده است.
وی بیان کرد:‌ امسال فضای ترمینالی در فرودگاه‌ها افزایش‌یافته تا مردم با تسهیلات بهتری از فرودگاه‌ها استفاده کنند. در توسعه تجهیزات فرودگاهی  نیز  ۴۲۰۰ چرخ‌دستی، ۱۵۰۰ ست صندلی و ۶۳۰ ست کانتر  و ترازو به فرودگاه‌های کشور اضافه‌شده است.
وی با اشاره به وای فای رایگان در ۱۰ فرودگاه کشور گفت: مسافران در ایام نوروز می‌توانند در فرودگاه‌های مهرآباد، هاشمی‌نژاد،‌ شیراز،‌تبریز،‌اصفهان،‌کرمان، زاهدان، یزد، اهواز،‌بندرعباس و گرگان از اینترنت رایگان استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها با یادآوری این‌که در نوروز امسال ارائه خدمات در ۴۲ فرودگاه ۲۴ ساعته می‌شود به گران‌فروشی در فرودگاه‌ها اشاره کرد و افزود:‌همه قیمت‌ها در فرودگاه‌ها به‌روز شده و درسایت شرکت فرودگاه‌ها موجود است و در صورت هرگونه اعتراض مردم می‌توانند از طریق فرم‌هایی که برای این کار پیش‌بینی‌شده،‌ شکایت کنند./تسنیم