سرویس نگاهی به وبلاگ ها : وبلاگ فرهنگی پرطرفدار این روزها در حرکتی اقدام به فراخوانی مجازی برای مشارکت مردم در یک همه پرسی اینترنتی توسط وبلاگ پارادوکس با موضوع شعار سال ۹۳ نموده است .
به گزارش پایگاه خبری فضای مجازی ایران “فیمنا” وبلاگ پارادوکس یک وبلاگ انتقادی فرهنگی پرطرفدار این روزهای فضای مجازی ایران می باشد به نحوی که سوی تعاملات فی ما بین نویسنده و خوانندگان بیشتر از متن وبلاگ مورد توجه است .
پارادوکس در معرفی خود آورده است :
رویای ۱۴۰۰ ساله ی مسلمانان جهان در حکومت اسلامی ایران به تحقق پیوسته و امروز این ظرفیت عظیم فرصتی تکرار نشدنی است. معتقدم که انسان به ضرورت ماهیت الهی و اندیشه ی خویش یک رسانه است وامروز در عصر رسانه ضروریست تا دغدغه های فرهنگی ،اجتماعی و سیاسی مان را باهم شریک شویم، باشد که در مسیر زمان به جامعه ی مهدوی نزدیک شویم.”زندگی بهتر حق مسلم ماست!” نویسنده: منصوره صامتی / کارشناس فرهنگ و رسانه

1360096573137771492
شما می توانید با ارسال پیام برای این وبلاگ شعار انتخابی امسال را حدس بزنید ودر اردیبهشت ۱۳۹۳ هدیه ای ارزشمند از سوی پارادوکس دریافت نمایید . شرکت کنندگان می توانند شعار سال و دلایل انتخاب آن را حداکثر در ۱۰۰ کلمه ارسال کنند .
اگر شما نیز می خواهید در این حرکت نیز سهمی داشته باشید و دلایل خود را با دیگران در میان بگذارید ، با مراجعه به این صفحه ، در این مسابقه شرکت کنید .