شرکت آریا رسانه تدبیر (شاتل) براساس ارزیابی‌های ماهیانه صورت گرفته از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برترین اپراتور ارایه‌دهنده اینترنت پرسرعت شد.
به گزارش آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا) از روابط عمومی شاتل، علی‌اصغر عمیدیان، رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرده است که این ارزیابی براساس میزان کیفیت خدمات ارائه شده، میزان پایبندی و تعهد اپراتورها به قوانین و مقررات و مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، مفاد پروانه مربوطه، شکایت ثبت شده از سوی مشترکین، نحوه پاسخگویی و رسیدگی به شکایات از سوی اپراتور، نحوه تعامل با رگولاتوری، فراهم‌آوردن یا تکمیل سامانه‌های پشتیبانی، نظارتی و سنجش کیفیت از سوی اپراتور و ایجاد دسترسی لازم به این سامانه‌ها برای رگولاتوری در پایان شهریور ماه انجام شده است.
رگولاتوری در گزارش نتایج این ارزیابی از میان ۱۲ شرکت ارایه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) به معرفی چهار شرکت برتر پرداخته است که براساس آن شاتل رتبه نخست را به دست آورده است.
رگولاتوری از این پس ارزیابی اپراتورهای ارایه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت را به صورت ماهانه انجام و نتایج آن را اعلام می‌کند و میزان رضایت مشتریان از اپراتورها، از عوامل تاثیرگذار در تعیین نتیجه ارزیابی است.