اختصاصی سردبیر: در چند روز اخیر خبرها و مطالب مختلفی در خصوص مصاحبه ی روح الله مومن نسب کارشناس ارزنده فضای مجازی کشور با شبکه انگلیسی بهایی من و تو را شاهد بودیم .

ظاهرا اصل موضوع بررسی فیلترینگ در ایران بود . الان به نوع و وضعیت فیلترینگ ایران کاری ندارم ولی بار دیگر معلوم شد سانسورچی و فیلترچی کیست و در کجا قرار دارد ؟

حرف های مومن نسب به راحتی سانسور شد ، قطعه قطعه پخش شد و هر جای آن را که لازم داشتند ارایه کردند اما نکته ی جالبتر اینکه حتی با سانسورهایی که انجام دادند باز هم حرف حق تا حدودی ادا شد و رسوایی آن بار دیگر بر چهره ی خبیث شبکه ی ضد خانواده من و تو نمایان شد .

آری مدعیان دموکراسی و حقوق بشر ، مدعیان آزادی بیان ، در ساده ترین گفتمان ، سخنان یک ایرانی داخل نشین را سانسور ، فیلتر و مونتاژ کردند .

افسوس بر آن است که شبکه بهایی انگلیسی من و تو که فساد و فحشا از سرتاپای آن بالا می رود و هر روز پرونده ها و گزارش های مستندی از فجایع و اتفاقات ناهنجار و مستهجن آن هر روز بیشتر نمایان می شود به بررسی وضعیت فیلترینگ داخل ایران می پردازد .

وقتی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی بدون دلیل قانع کننده به دنبال بزرگ نمایی فیلتر شدن یک شبکه اجتماعی صهیونیستی بنام فیس بوک است و همین موضوع در صدر اخبار قرار می گیرد ، گربه صفتانی همچون شبکه من و تو نیز به خود جرات می دهند در این خصوص اظهار نظر کرده و مطالب مورد نظر خود را برای مخاطبین خام خود ارایه دهد .

از جناب آقای جنتی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی با آن سابقه بسیار عالی در  نظام جمهوری اسلامی ایران انتظار داریم از مشاوره با افراد مغرض و موج سوار دوری نموده و با بکارگیری این همت در راستای تبلیغ شبکه های اجتماعی داخلی کارنامه ی درخشانی را در دوره مدیریت کلان خود در نظام جمهوری اسلامی به یادگار بگذارد . مطمئنا حمایت معنوی از ابتکارات و ابداعات جوانان ایرانی خیر فی الدنیا و الاخره می باشد که ان شا الله توشه آخرت حضرتعالی گردد .