آقای ضیایی پرور امروزه به عنوان یکی از کارشناسان کشوری معرفی می شوند و در دانشگاه نیز به عنوان استاد در حال تدریس می باشد .
ایشان از آن دسته افرادی هستند که به هیچ عنوان به توانایی جوانان ایرانی در راستای تولید شبکه های اجتماعی و ابزارهای فضای مجازی داخلی اعتقادی ندارند و معتقد می باشند حالا که صهیونیست ها رسانه ای به نام فیس بوک راه اندازی کرده اند و عده ای قانون شکن در حال استفاده از این شبکه می باشند ، نظام جمهوری اسلامی ایران نیز باید با آزادسازی دسترسی شهروندان خود ، آنها را در معرض جاسوسی و سرقت اطلاعات قرار دهد .
ایشان نیز به دنبال تطهیر شبکه صهیونیستی فیس بوک از صهیونیستی بودن هستند ولی متذکر می گردیم تمامی استنادات و مدارک موجود بر اصالت صهیونیستی بودن گردانندگان این رسانه می باشد و هیچ گونه شبهه ای بر این مسئله وارد نیست .

صرفا جهت تذکر اعلام می نماییم تا کنون هیچ مسئول و کارشناسی مدعی صهیونیستی بودن ویچت نبوده است و همگان بر ابزار جاسوسی ( جانمایی جغرافیایی ) این نرم افزار برای فیلتر نمودنش اذعان داشته اند .

eb6fa05facc89d3a26ec8698ca58a1aeقبلا توسط جناب آقای روح الله مومن نسب کارشناس فضای مجازی در شبکه آموزش سیمای ملی به این مسئله پاسخی روشن و مستند در حضور مخاطبان داده است ولی ایشان مجددا در حال تکرار ادعاهای خود هستند .
صرفا جهت اطلاع حضرتعالی اعلام می نماییم نرم افزار وایبر محصول دانشگاه صنعتی رژیم صهیونیستی آمریکا به سفارش سرویس اطلاعاتی و جاسوسی موساد بوده است .
شما مدعی هستید که نظام از فیس بوک می ترسد ؟ صرفا به شما می گوییم ما به صورت مجازی که سهل است به صورت مواجه حضوری و فیزیکی نیز با رژیم غاصب صهیونیستی درگیر شده ایم و شکست سختی از امت حزب الله خورده است فلذا خواهشا دیگر ندای ترس ندهید .
شما مدعی کم بودن سواد رسانه ای مردم ایران هستید ! به فرض محال که این مسئله وجود داشته باشد ، اولین مقصر این امر حضرتعالی و هم فکران دانشگاهی شما بوده است که تا کنون نتوانسته اید قشر دانشجوی ما را بیدار کنید .
خلاصه می گویم نگران دانشجویان شما هستم که با این طرز تفکر قرار است تربیت شوند .

فقط یک سوال دارم : جناب آقای ضیایی پرور به راستی اعتقادی به نبوغ و توانایی جوانان و نوجوانان ایرانی ندارید که امروزه توانسته در این جنگ نابرابر فضای مجازی حرفی برای گفتن داشته باشند ، ندارید ؟ راستی چگونه است که مردم ایران بیش از ۲ میلیون نفر فقط عضو کلوب هستند ؟ راستی آمریکایی ها که فضاپیما می سازند ، چرا ما می سازیم ؟
تا کنون دهها درخواست برای مناظره حضوری ، تلفنی و اینترنتی با حضرتعالی توسط کارشناسان مطرح کشوری که دلسوزانه نگران این نوع طرز تفکر هستند ارایه شده است فلذا پایگاه خبری فضای مجازی ایران “فیمنا” آماده برگزاری این جلسه در هر کجای ایران می باشد .
سامانه پیامک ۱۰۰۰۵۹۱۹ آماده دریافت پیام ، پیشنهاد ، انتقاد شما می باشد .