رئیس سازمان بسیج مستضعفین از افتتاح اولین شبکه ملی اطلاع‌رسانی بومی مستقل از اینترنت در هفته جاری برای بسیجیان خبر داد و گفت: این دستاورد مطالبه‌ای بود که سال‌ها رهبر بزرگوار از مسئولان کشور داشتند و بسیج خط‌شکن شد.

 1416218905470_amin khosroshahi-15 سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سخنان پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز تهران،با اشاره به توطئه‌های دشمن در فضای مجازی به منظور بی‌دین کردن مردم ایران، گفت: دشمن در فضای مجازی توطئه بزرگی تدارک دیده و تصمیم دارد با استهاله فکری و فرهنگی و دروغ‌پراکنی در عرصه سیاسی به اهداف خود دست یابد که بسیجیان عزیز جبهه بزرگ بسیجی را در فضای مجازی شکل داده‌اند.

سردار نقدی از افتتاح اولین شبکه ملی اطلاع‌رسانی با ویژگی برخورداری از اینترنت، اما مستقل از آن در هفته جاری برای بسیجیان خبر داد و گفت: این دستاورد مطالبه‌ای بود که سال‌ها رهبر بزرگوار از مسئولان کشور داشتند و بسیج در این زمینه خط‌شکن شده و در مقابل کسانی که دم از ناتوانی می‌زنند و در مقابل کسانی که دائما این تصور را در مردم ایجاد می‌کنند که این کارها نشدنی است و آیه یأس می‌خوانند بسیجیان خط را شکستند و با این حرکت بزرگ ثابت کردند که این کار شدنی است و اگر با امکانات بسیار بسیار اندک و محدودی که بسیجیان در اختیار دارند این کار محقق شده با امکانات گسترده‌ای که دستگاه‌های مربوطه در اختیار دارند خیلی راحت‌تر و روان‌تر می‌توانند مردم ما را از شبکه‌ اطلاع‌رسانی بومی و مستقل از اینترنت برخوردار کنند.

وی تصریح کرد: ما باید بدانیم که اگر شعار دادیم انرژی هسته‌ای حق مسلم ماست، امروز با صلابت بیشتر این مطالبه را مطرح کنیم که داشتن یک شبکه اطلاع‌رسانی ملی مربوط به خودمان با مدیریت خودمان، حق مسلم‌تر ماست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حضور بسیج امروز محدود به این عرصه‌ها نیست. در جهاد اقتصادی و در اقتصاد مقاومتی بسیجیان با همان امکانات محدودی که در اختیار دارند حرکت بزرگی را آغاز کرده‌اند؛ بیش از ۲۳۵۰۰ واحد تولیدی که نزدیک به ۵۰ هزار اشتغال را دنبال داشته سال گذشته توسط بسیجیان راه‌اندازی شد و امسال برای ۴۰ هزار واحد برنامه‌ریزی شده که خوشبختانه در همین هفته شاهد افتتاح نمادین ۲۰ هزار واحد تولیدی در سراسر کشور خواهیم بود و اینها از برکات بسیج است.