پایگاه اطلاع رسانی فضای مجازی با نام اختصاری ” فیمنا ” یک تارنمای خبری-تحلیلی فعال در حوزه فضای مجازی می باشد که ازاسفند ۱۳۹۱ شروع بکار کرده است، فیمنا توسط فعالین فضای مجازی کشور به صورت داوطلبانه راه اندازی گردیده است.

فیمنا به عنوان یک رسانه پیشرو و فعال در حوزه فضای مجازی کشور می کوشد تا بدون توجه به جناح بندی سیاسی آخرین اخبار ، گزارش ها و تحلیل ها و مستندات مرتبط با فضای مجازی را با نیت خیرخواهانه و با رویکردی انتقادی منصافه در جهت بهبود وضعیت کیفی و کمی فضای مجازی کشور در اختیار هموطنان ایرانی و دیگر فارسی زبانان سراسر جهان بگذارد .

فیمنا به هیچ گروه ، حزب ، دسته ، موسسه یا شرکت دولتی یا سیاسی وابسته نمی باشد و توسط عده ای از افراد دغدغه مند حوزه فضای مجازی کشور راه اندازی و مدیریت می شود و بر خود واجب می داند تا علاوه بر حفظ حقوق مادی و معنوی خود ، در راستای بهره بندی هر چه بیشتر عموم جامعه بپردازد . این رسانه براساس منشور اخلاقی خود تحت هیچ عنوان مطلب یا محتوایی را براساس منفعت مادی یا غیرمادی له یا بر علیه هیج گونه شخصیت حقیقی یا حقوقی منتشر نخواهد ساخت .

این رسانه براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت خواهد کرد و خط قرمز کاری خود را علاوه بر قانون اساسی ، التزام عملی به ولایت مطلقه فقیه ، قانون جرایم رایانه ای و دستورات صادره ار مراجع قضایی و امنیتی و کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه می داند . فلذا امیدوار است ضمن حفظ ارتباطات حقوقی و حقیقی با مراجع قانونی و قضایی ، برخود می داند از حقوق مادی و معنوی خود و مخاطبان خود با استناد بر قوانین مستند مستدل کشور اقدام نماید .

فیمنا رسانه شماست .