به گزارش پایگاه خبری فضای مجازی ایران فیمنا؛ ‎حجت الاسلام مـحـمـد هـادی ربـانـی شـیـرازی امام جمعه زرقان با اشاره به روز دانش آموز :امیدواریم دانش آموزان عزیز در همه عرصه ها همچون شهید فهمیده عمل کنند.
‎‏‎امام جمعه زرقان با اشاره به سالروز شهادت شهید فهمیده به سخن امام خمینی (ره) اشاره کرد که فرموده بود ” رهبر ما آن طفل سیزده ساله ای هست که نارنجک به کمر می بندد و به زیر تانک می رود ” گفت: امیدواریم دانش آموزان عزیز در همه عرصه ها همچون شهید فهمیده عمل کنند.
‎‏‎امام جمعه زرقان شهید فهمیده را اسطوره و قهرمانی از نسل دانش آموز توصیف کرد و در همین رابطه افزود : دشمنان این ملت و نظام که از همه جا ، از مردم ، از دانش آموز و نوجوان و جوانان این کشور ضربه خورده و ابهت و قدرتش در عالم لگدمال شده ، دست از دشمنی نخواهد کشید .
‎‏✅ ‎امام جمعه زرقان ۱۳ آبان سالروز استکبار ستیزی و روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی را گرامی داشت.
‎‏✅ ‎ترفند دشمنان در سوء استفاده از شبکه های مجازی برای گمراه کردن نوجوانان و جوانان
‎‏‎حجت الاسلام ربـانـی شـیـرازی امام جمعه زرقان با اشاره به شیوه های جدید دشمنان در حمله به عقاید و هویت نوجوانان و جوانان از دروغ پراکنی در شبکه های مجازی برای تشویش اذهان عمومی خصوصا نوجوانان و جوانان یاد کرد .
‎‏‎خطیب نماز جمعه زرقان در همین راستا گفت: انسانهای بی انصافی هستند که به دنبال تشویش اذهان جوانان و نوجوانان ما هستند و متاسفانه با دروغ پراکنی در شبکه های مجازی و اجتماعی در حال گمراه کردن نوجوانان و جوانان هستند .
‎‏✅ ‎امام جمعه زرقان به عنوان مثال با اشاره به تحریف دلایل قیام امام حسین(ع) که در برخی شبکه های اجتماعی علت قیام و بروز واقعه عاشورا را یک داستان و افسانه دروغ عشقی و ماجرای عاشقی یزید نسبت به یک زن که به ازدواج امام در آمده بود  معرفی می کنند گفت ، حتی همین کسانیکه این  داستان جعلی را که امام حسین (ع) و یزید بر سر یک زن باهم جنگیدند را سرهم کرده اند در انتها به عظمت و بزرگی امام اعتراف می کنند اما شبکه های مجازی تنها بخشی از این افسانه دروغین را طرح نموده و شبهه افکنی می کنند./صبح تهران