به گزارش پایگاه خبری فضای مجازی ایران فیمنا؛ فرج اله رزاقی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان صبح شنبه ۲۶ دی ماه در مراسم جشنواره بازی های بومی محلی (جشن حافظان میراث تمیشه) در مدرسه دخترانه فرهنگیان کردکوی، در مذمت بازی های مخرب در فضای مجازی، میراث فرهنگی را یکی از حلقه های مفقوده دانست و گفت: میراث فرهنگی آئینه تمام نمای فرهنگ کشور ماست.فرج اله رزاقی

وی افزود: فرزندان ما باید تاریخ گذشته خود را بشناسند و آن را سینه به سینه به نسل های آینده خود منتقل کنند.

رزاقی حضور خانواده ها را در کنار آموزش و پرورش موثر دانست و خاطرنشان ساخت: آموزش و پرورش ابتدایی ما بزرگترین نقش را در آینده فرزندان رقم می زند.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود به جشنواره بازی های بومی محلی اشاره کرد و گفت: تمامی بازیهای ارائه شده در جشنواره بازی های بومی محلی هدفمند است و هر کدام نشأت گرفته از فرهنگ خاصی است.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان با اشاره به این نکته که امروز فرزندان ما گرفتار بازی های مخرب در فضای مجازی شدند، متذکر شد: استفاده کودکان و نوجوانان از بازی های مخرب در فضای مجازی زنگ خطری برای مسئولین و خانواده هاست.

وی در خاتمه خطاب به خانواده ها تأکید کرد: برای توانمندی بچه های خود گام بردارید زیرا مسیر توسعه دانایی بچه ها را شما تعیین می کنید./رادکانا

انتهای پیام/