چند روز پیش قبل از انتصاب دکتر شهرام گیل آبادی به عنوان رییس مرکز ارتباطات راهبردی و امور بین الملل شهرداری تهران ، ایشان در مشهد مقدس ایراداتی را فرمودند که موجب واکنش شدید کارشناسان فضای مجازی کشور شده است .
از این رو سردبیر پایگاه خبری فضای مجازی ایران “فیمنا” در راستای تنویر افکار عمومی نسبت به تحلیل علمی پاره ای از ایرادات آقای گیل آبادی پرداخت که مسلما این رسانه بر خود واجب می داند در صورت ارایه مطالب ایشان ، فورا در همین مطلب آن را براساس حق طرفین منتشر سازد .

مسلما امروزه در وضعیت هجمه های جنگ نرم و حملات بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ، ارایه تحلیل های نادرست و آموزش اینچنین تحلیل هایی علاوه بر بد تربیت شدن نیروهای سایبری می تواند بجای مفید واقع شدن ، عکس این را در پی داشته باشد که موجب شکست و ضعیف تر شدن جبهه ی انقلاب اسلامی در فضای مجازی گردد .

IMAGE634713867586119413
اظهارات دکتر گیل آبادی : ما امروز شاهد انتقادات عجیب و غریبی از جمله صهیونیستی بودن فیس بوک از شخصیت های مختلف هستیم اما واقعیت این است که این اظهارنظرها چیزی جز شبهه ایجاد نمی کنند
در خصوص مستندات موجود هیچ گونه شبهه ای وجود ندارد که موسس و گرداننده این شبکه اجتماعی آمریکایی صهیونیستی بوده است و توسط سران صهیونیسم مورد تفقد و حمایت واقع می گردد . مارک زوکربرگ به عنوان یک صهیونیسم تاثیر گذار برتر دنیا معرفی گردیده است .

سه نفر اولِ لیستِ ده نفرهٔ تأثیرگذارترین صهیونیست های جهان را ببینید:

۱٫ MARK ZUCKERBERG
Facebook CEO

۲. BINYAMIN NETANYAHU
Prime minister

۳. SHERYL SANDBERG
Chief Operating Officer, Facebook

sitzOQD_320دیدارهای مکرر موسس فیس بوک ( زاکربرگ ) با شیمون پرز رئیس رژیم منهوس صهیونیستی در آمریکا و فلسطین اشغالی :

اظهارات دکتر گیل آبادی : ۶ میلیون مشترک تلفن همراه در دنیا وجود دارد که نیمی از آنان دارای موبایل هوشمند هستند و تقریباً تمام کسانی که گوشی هوشمند دارند از آن برای رفتن به شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و فیس بوک در این فضاها بیداد می کند.
به اطلاع می رساند اولا فقط در کشور ما بیش از ۸۰ میلیون خط تلفن همراه واگذار شده است و مسلما از این تعداد ۴۰ میلیون نفر دسترسی مستقیم به تلفن همراه دارند . مطمئنا از این تعداد نفر فقط در ایران دسترسی به تلفن همراه هوشمند دارند . بنده ۶ سال است از تلفن های هوشمند استفاده می کنم و تا کنون حتی یکبار با این گوشی به شبکه های اجتماعی داخلی و یا خارجی استفاده نکرده ام و از این دست افراد مثل بنده زیاد هستند .
در قضیه سال ۸۸ برخی افراد چون خودشان را در صحنه می دیدند ، خود و عده ای دیگر را به عنوان غاطبه ی مردم قلمداد می کردند و توهم جمعیت کثیر مردم را داشتند و مدعی این بودند که کل ایران معترض یا به دنبال جنبش پوشالی سبز بودند .
حال شما مدعی همه گیر بودن فیس بوک هستید نیز دچار نوعی تفکر همه گیر بودن فیس بوک هستید . البته نوعی القائیات یا توهمات ایجاد شده توسط برخی از افراد می باشد . فرض می گیریم به قول وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ۴ میلیون نفر عضو فیس بوک هستند که اینطور نیست . آیا در مقابل ۳۵ میلیون ایرانی متصل به اینترنت رقم قابل توجه و بیداد بودن عضویت هاست ؟؟!! ( البته این رقم غیرقابل قبول است ) .
در ایران بیش از ۳۵ میلیون نفر دسترسی به اینترنت دارند . شبکه اجتماعی آمریکایی صهونیستی فیس بوک براساس قانون و مصوبه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مسدود شده است و هیچ فردی قانونا و براساس سطح دسترسی شهروندی حق استفاده از این شبکه را ندارد . در اینجا نمی خواهم به دلایل این امر بپردازم .
همه ی ما می بایست نسبت به قانون کشور احترام بگذارید . متاسفانه برخی از وزرای دولت محترم نیز در عین شعار قانون گرایی دولت تدبیر و امید ، عامل قانون گریزی و تبلیغ قانون گریزی هستند که ظاهرا حضرتعالی نیز از این امر مستثنی نیستید و به جای عضویت و فعالیت در شبکه های اجتماعی داخلی ، در همین شبکه صهیونیستی فیس بوک عضو هستید ( البته خبرنگاران و فعالین رسانه ای مرتبط با مجموعه های شما چنین می گویند ) بنده قانون مدار هستم و در شبکه های داخلی عضو هستم . )
اظهارات دکتر گیل آبادی : اکنون فصل موبایل های هوشمند است، به همین دلیل جم تی وی در حال راه اندازی شبکه ای با عنوان جم تی وی برای این موبایل هاست.
برای این نوع تفکر نگران می باشم زیرا کشور ما مورد هجمه های بزرگ ناتوی فرهنگی ، جنگ نرم هستیم . دشمن به دنبال هدف گیری بنیان خانواده های ایرانی است . از راه اندازی شبکه های ماهواره ای مستهجن و مبتذل گرفته تا گسترش و تبلیغ استفاده از شبکه های اجتماعی خارجی همچون فیس بوک .
شما برای ارایه نوع تکنولوژی و ابزار کنونی مطرح در ایران و دنیا دست به گریبان شبکه مبتذل و مستهجن جم تی وی شده اید ؟
شما به عنوان یکی از مدیران ارشد سازمانی جایی قرار گرفته اید که در راس امورات اجتماعی و فرهنگی بیش از ۸ میلیون نفر شهروند تهرانی هستید . آیا میخواهید با این نوع نگاه برای شهروندان تهرانی تصمیم گیری شود و با آنها ارتباط بگیرید ؟
بالون ها و عینک گوگلی
اظهارات دکتر گیل آبادی : رسانه های سراسر دنیا ایجاد رسانه ی تازه ای با نام فضاهای شخصی یا آی پی های ماهواره ای را بشارت می دهند و ارتباط کامپیوتر با فضاهای ماهواره ای نیز باعث شده است که رسانه های جدیدی مانند بالون ها و عینک گوگلی ساخته شود.

شما از عینک گوگلی و بالون ها صحبت کردید به راستی آیا تا کنون واژه ای بنام ابزار جاسوسی به گوشتان خورده است ؟ آیا تا کنون تئوری ” اطلاعات بدست فرد ” سرویس های جاسوسی خارجی به گوشتان خورده است ؟
شما را به مطالعه بیشتر در این فضاها پیشنهاد می کنم و استدعا دارم در خصوص فضای مجازی و فعالیت های رسانه ای و ارتباطی خود حداقل در شهرداری تهران از مشاورین مجرب در خصوص فضای مجازی بهره بگیرید . ما آمادگی ارایه مشاوره کاملا رایگان و براساس علاقه به هر مجموعه و خصوصا شما را داریم .
ضمنا کارشناسان ارزنده مطرح کشوری بارها درخواست برگزاری مناظره در مجامع علمی و دانشگاهی را به این مجموعه رسانه ای ابلاغ نموده اند و از همین رو پایگاه خبری فضای مجازی ایران “فیمنا” اعلام می دارد حاضر است در هر شهر یا مکانی با هزینه کرد خودش ترتیب برگزاری این جلسات را فراهم نماید .
جناب آقای دکتر شهرام گیل آبادی امید است نوشته های ما را براساس امر به معروف و نهی از منکر و نصحیت دوستانه قلمداد کنید و ان شا الله نیت خیرخواهانه ما را پذیرا باشید .